اخبار برگزیده

کازمتیک : کرمهای مراقبت از پوست دست فیس دوکس

نهایت نوع آوری را برای پوستتان به ارمغان آورده ایم

 

بهترین راار برای افزایش زیبایی دستهایتان

 

"کرم های دست" فیس دوکس

برای مشاهده متن کامل به سایت زیر مراجعه فرمائید 

http://www.slideshare.net/drmbaghaei/ss65808222

ü     کرم مرطوب کننده دست HYDRASOME HAND

ü     کرم چروک دست LIFTASOME HAND

ü     کرم روشن کننده دست PIGMASOME HAND

پوست بزرگترین و یکی از مهمترین اندام های بدن است که عملکردهای بسیار مهمی ایفا می نماید. یکی از کارکردهای اصلی پوست، پوشش و محافظت از اندام های داخلی در برابر شرایط سخت محیطی از قبیل تابش اشعه ماوراء بنفش، انواع عفونت های باکتریایی، ویروسی و قارچی، صدمات فیزیکی و شیمیایی است. همچنین پوست با گشادی یا تنگی عروق خود و با ترشح عرق نقش مهمی در تنظیم دمای بدن ایفا نموده و موجب حفظ و ایجاد تعادل در میزان آب و الکترولیت های بدن نیز می گردد. از طرفی پوست با ترشح غدد عرق و غدد چربی سباسه باعث دفع برخی مواد زاید می گردد. پوست محلی برای قرارگیری مو و ضمایم آن و همچنین اندامک های حسی بوده و امکان درک انواع مختلفی از حس ها از قبیل حس درد، گرما، سرما، لمس و کشش را فراهم می آورد. پوست عامل مهمی در ایجاد زیبایی در انسان بوده و بسیاری از شرایط روحی مانند شادی، ترس، اضطراب، خشم و غم و جسمی شامل انواعی از بیماری ها در پوست نمود پیدا می کند.

 

پوست از سه لایه اپیدرم، درم و هیپودرم ساب کوتانئوس تشکیل شده است. لایه اپیدرم که بیرونی ترین قشر پوست را تشکیل می دهد، یک لایه شاخی و سنگفرشی از سلول های مرده با منشاء سلول های ملانوسیتی می باشد که مهمترین عملکرد آن نقش محافظتی و سد دفاعی است. لایه درم عمدتاً از سلول های فیبروبلاستی تشکیل شده که با تولید رشته های کلاژن و الاستین موجب استحکام، قوام، انعطاف پذیری و خاصیت کشسانی پوست می گردد. همچنین مو و ضمائم آن، غدد عرق، غدد چربی، پایانه های حسی، اعصاب و عروق مویرگ در این لایه قرار دارند. هیپودرم عمقی ترین لایه پوست است که متشکل از بافت چربی، عروق بزرگ و بافت همبند بوده و پوست را به اندامهای زیرین از قبیل عضله یا استخوان متصل می نماید.

 

 

 

پوست دست و اهمیت مراقبت از آن

به دلایل مختلف پوست دست از محل مچ تا انگشتان بیشتر از سایر قسمت های پوست مستعد مشکلات و بیماری های پوستی بوده و از اینرو نیاز بیشتری به مراقبت داشته و حفظ سلامتی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پوست دست بیش از سایر قسمت های پوست در معرض استرس ها و صدمات محیطی از قبیل مواد شیمیایی و آلودگی محیطی، انواع شوینده ها، خراشیدگی و ساییدگی، مواجهه با اشعه آفتاب و عوامل می بوده و آسیب های آن نیز شایعتر و بیشتر می باشد. از طرفی پوست دست نسبت به پوست تنه نازکتر بوده و ساختاری شکننده تر دارد.

 

با توجه به اهمیت مراقبت و حفظ سلامت و کارایی پوست دست، شرکتالبرزتجارتیگانه FACEDOUX با همکاری متخصصین شرکت میبل سوئیس MIBELLE BIOCHEMISTRY و بر اساس آخرین دستاوردهای روز اروپا در زمینه کاربرد لیپوزوم در صنایع آرایشی و بهداشتی موفق به تولید کرم های دست شامل کرم مرطوب کننده دست HYDRASOME HAND، کرم روشن کننده دست PIGMASOME HAND و کرم چروک دست LIFTASOME HAND با خواص منحصر به فرد و استثنایی گردیده است.

 

کرم مرطوب کننده دست HYDRASOME HAND

رطوبت مناسب لایه خارجی پوست نقش عمده ای در حفظ سلامت، شادابی، جوانی وقدرت محافظتی پوست ایفا می نماید. چنانچه رطوبت پوست به دلایل مختلف کاهش پیدا کند، پوست مستعد به انواع آسیب ها و صدمات گردیده و توان خود را در برابر استرس های محیطی از دست می دهد. همچنین پوستی که از رطوبت مطلوب برخوردار نباشد دارای سطحی خشک و خشن بوده، به راحتی دچار پیری زودرس با علایم چین و چروک فراوان می شود. بنابراین آب رسانی مناسب به پوست از مقدماتی ترین و مهم ترین اصول مراقبت و محافظت از پوست می باشد.

 

http://www.slideshare.net/drmbaghaei/ss65808222

 

 

 

کرم مرطوب کننده دست HYDRASOME HAND، با خواص منحصر به فرد مرطوب کنندگی بالا، حفظ و نگهداری خاصیت کشسانی پوست چروکیدگی و توانایی بالا در ایجاد و حفظ شادابی و جوانی پوست، تولید گردیده است.

 

این کرم با بکارگیری کمپلموثره Trimoist، رطوبت لازم برای پوست را به مدت 24 ساعت فراهم می نماید. این سیستم مرطوب کنندگی پیشرفته با 3 مکانیسم از پوست محافظت می نامید:

 • پوشش یک لایه پلی ساکاریدی بر روی پوست و محافظت ازآن با ماده CMGlucan
 • حفظ رطوبت پوست توسط لایه های نازک چربی لیپید با موادی از قبیل Stearyl lactate، Cetyl alcohol، Oleic acid و Phytosterols
 • آبرسانی هیدراسیون یکنواخت پوست با مکانیسم جذب رطوبت محیط هموکتانت با موادی شامل Glycerin و Lactate

 

کرم مرطوب کننده دست همچنین حاوی کمپلHappybelle PEمی باشد که بطور چشمگیری به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و موجب لطافت، نرمی، شادابی و درخشانی پوست می شود. این کمپلاز گیاه فلفلی Monk Vitex Agnus Cast یا گیاه راهب استحصال می گردد که سرشار از ماده فیتواندروفین است.

 

فیتواندروفین شباهت بسیاری به بتااندروفین یک ماده طبیعی تولید شده در مغز دارد که در مواقع شادی و سرحالی ترشح شده و علاوه بر اثرات دردی یک احساس سرخوشی نیز ایجاد می نماید. همچنین بتااندروفین نقش مهمی در درخشانی و شادابی پوست ایفا می نماید.

همچنین این کمپلحاوی Ascorbyl Tetraisopalmitate، از مشتقات ویتامین C و Tocopherol، از مشتقات ویتامین E می باشد که خواص آنتی اکسیدانی، تقویت کلاژن سازی، تقویت سد دفاعی پوست، حفظ رطوبت پوست، کاهش تأثیرات اشعه ماوراء بنفش، روشن کنندگی لک و پیری دارند.

 

از دیگر مواد موثره بکار رفته در کرم مرطوب کننده دست، کمپلLipobelle Soyaglycone است.

 

این کمپلیک محصول لیپوزمال از ماده Genistein است که این ماده یک ایزوفلاون و فیتواستروژن مشتق شده از دانه سویا بوده و دارای خاصیت سرطانی می باشد. همچنین جنیستئین دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و علاوه بر بهبود وضعیت ایمنی بدن از ایجاد رگ های خونی جدید در بافت های سرطانی جلوگیری می نماید. از طرفی این ماده دارای توانایی قوی در حفظ و تقویت رشته های کلاژن و متعاقباً حفظ خاصیت کشسانی و قوام پوست بوده و نقش مهمی در محافظت پوست از پیری و حفظ خواص طبیعی آن ایفا می نماید.

 

این کرم عمیقاً در لایه های شاخی پوست نفوذ کرده و با حفظ تعادل چربی های موثر در سلامت پوست و همچنین ایجاد لایه ای محافظ بر روی سطح پوست از هدر رفتن رطوبت آن جلوگیری نموده و بدین وسیله موجب برطرف شدن خشکی و خارش پوست دست می گردد.

روش مصرف:

مقدار کافی از کرم مرطوب کننده دست را یک یا دو مرتبه در روز به آرامی بر روی پوست دست مالیده و به دقت ماساژ دهید.

توجه:

 • از تماس مستقیم با چشم خودداری شود. در صورت تماس، چشم ها را با آب فراوان شستشو دهید.
 • در صورت بروز حساسیت از ادامه مصرف خودداری کرده و به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

 

کرم چروک دست فیس دوکس

 

پیری پوست که با علایمی همچون چین و چروک، کاهش میزان شفافیت پوست، خشکی، خارش و کاهش ضخامت چربی لایه های زیرین پوست شناخته می شود، تحت تأثیر دوعامل اصلی "درون زاد" Intrinsic و "برون زاد" Extrinsic ایجاد می گردد. عامل درون زاد ارتباط مستقیمی به نوع پوست، نژاد فرد و خصوصیات ژنتیکی وی دارد، درحالیکه عوامل برون زاد وابسته به شرایط بیرونی و خارج از پوست از قبیل میزان مواجهه با اشعه مضر ماورای بنفش خورشید، آلودگی های محیطی، مصرف مواد غذایی، استعمال دخانیات و غیره  می باشند. پیرپوستی Skin Aging از حدود 20 سالگی آغاز می گردد و طی سالیان به تدریج از میزان تولید رشته های کلاژن و الاستین که باعث استحکام، قوام و انعطاف پذیری پوست می گردند کاسته شده و سرعت جایگزینی سلول های مرده با سلول های جدید و جوان کاهش می یابد. این فرایند موجب شلی، افتادگی، تیرگی و خشکی پوست گردیده و نهایتاً چین و چروک های عمیق در پوست بجا می گذارد.

 

 

کرم چروک دست LIFTASOME HAND، با خواص استثنایی آنتی اکسیدانی، تقویت تولید رشته های کلاژن و الاستین، افزایش استحکام و قوام پوست، حفظ و نگهداری خاصیت کشسانی پوست و توانایی بالا در ایجاد و حفظ شادابی و جوانی پوست، تولید گردیده است که موجب کاهش چین و چروک پوست دست گردیده و پوستی شفاف و شاداب برجای می گذارد.

کرم چروک دست حاوی کمپلHappybelle PEمی باشد که بطور چشمگیری به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و با خاصیت آنتی اکیدانی موجب لطافت، نرمی، شادابی و درخشانی پوست می شود. این کمپلاز گیاه فلفلی Monk استحصال می گردد که سرشار از ماده فیتواندروفین است. فیتواندروفین شباهت بسیاری به بتااندروفین یک ماده طبیعی تولید شده در مغز دارد که در مواقع شادی و سرحالی ترشح شده و علاوه بر اثرات دردی یک احساس سرخوشی نیز ایجاد می نماید. همچنین بتااندروفین نقش مهمی در درخشانی و شادابی پوست ایفا می نماید.

همچنین این کمپلحاوی Ascorbyl Tetraisopalmitate، از مشتقات ویتامین C و Tocopherol، از مشتقات ویتامین E می باشد که خواص آنتی اکسیدانی، تقویت کلاژن سازی، تقویت سد دفاعی پوست، حفظ رطوبت پوست، کاهش تأثیرات اشعه ماوراء بنفش، روشن کنندگی لک و پیری دارند.

از دیگر مواد موثره بکار رفته در کرم چروک دست، کمپلLipobelle Soyaglycone است. این کمپلیک محصول لیپوزمال از ماده Genistein است که این ماده یک ایزوفلاون و فیتواستروژن مشتق شده از دانه سویا بوده و دارای خاصیت سرطانی می باشد. همچنین جنیستئین دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و علاوه بر بهبود وضعیت ایمنی بدن از ایجاد رگ های خونی جدید در بافت های سرطانی جلوگیری می نماید. از طرفی این ماده دارای توانایی قوی در حفظ و تقویت رشته های کلاژن و متعاقباً حفظ خاصیت کشسانی و قوام پوست بوده و نقش مهمی در محافظت پوست از پیری و حفظ خواص طبیعی آن ایفا می نماید.

این کرم عمیقاً در لایه های زیرین پوست نفوذ کرده و با حفظ تعادل چربی های موثر در سلامت پوست و همچنین افزایش تولید رشته های کلاژن باعث افزایش ضخامت پوست و کاهش چین و چروک گردیده و ظاهر پوست را تا 5 تا جوانتر می نماید.

روش مصرف:

مقدار کافی از کرم چروک را در دو نوبت صبح و عصر، به آرامی بر روی پوست دست بمالید.

توجه:

 • از تماس مستقیم با چشم خودداری شود. در صورت تماس، چشم ها را با آب فراوان شستشو دهید.
 • در صورت بروز حساسیت از ادامه مصرف خودداری کرده و به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

کرم روشن کننده دست فیس دوکسPIGMASOME HAND

 

 

 

رنگ پوست، حاصل تجمع رنگدانه های ملانین در سلول های ملانوسیت پوست است که میزان تولید و نحوه تجمع این رنگدانه ها علاوه بر شرایط ژنتیکی، خصوصیات قومی و نژادی و شرایط سنی، به عوامل محیطی از قبیل مواجهه با اشعه ماورای بنفش خورشید، بارداری، مصرف برخی داروها از قبیل داروهای بارداری، جراحات پوستی و جوشگاه زخم ها اسکار و غیره بستگی دارد. لک های پوستی ناشی از تجمع موضعی رنگدانه های ملانین می باشد. طی یکسری فرایندهای بیوشیمیایی اسیدآمینه تیروزین تحت تأثیر آنزیم تیروزیناز به رنگدانه ملانین تبدیل می گردد. با کاهش فعالیت این آنزیم می توان میزان تولید ملانین را کاهش داد و بدین وسیله باعث روشنتر شدن پوست و رفع لک های پوست گردید. پوست دست بیشتر از سایر قسمت های پوست در معرض استرس ها و صدمات محیطی بوده و تغییرات رنگدانه ای و بروز لک های پوستی در آن نیز شایعتر و بیشتر می باشد.

کرم روشن کننده دست PIGMASOME HAND، با خواص منحصر به فرد آنتی اکسیدانی و مهارکنندگی آنزیم تیروزیناز تولید گردیده است که موجب کاهش تیرگی ها و لک های پوست دست گردیده و پوستی شفاف و شاداب برجای می گذارد.

این کرم حاوی ماده مؤثر SulfuraWhite می باشد که فرم لیپوزمال جوانه گیاه شاهی باغ های سوئیس بوده Swiss Garden Cress و سرشار از ماده سولفورافان Sulforaphane می باشد.

 

این ماده یک آنتی اکسیدان و روشن کننده قوی است که باعث کاهش تولید تیروزین و نهایتأ باعث تأخیر در تولید رنگ دانه ملانین می گردد.

ماده بکاررفته دیگر در کرم روشن کننده دست، ماده ای بنام NanoWhite می باشد که کمپلکسی لیپوزومال حاوی ترکیب بسیار قوی لک و تیرگی آربوتین Arbutin حاصل از گیاه بربری و آنتی اکسیدان های بسیار مؤثر ویتامین C و گلوتاتیون Glutathione می باشد که با مهار آنزیم تیروزیناز، نقش عمده ای در کاهش تولید رنگ دانه های ملانین داشته و باعث کاهش لک ها و تیرگی پوست می گردد.

 

کرم روشن کننده دست حاوی کمپلHappybelle PEمی باشد که بطور چشمگیری به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و با خاصیت آنتی اکسیدانی موجب لطافت، نرمی، شادابی و درخشانی پوست می شود. این کمپلاز گیاه فلفلی Monk استحصال می گردد که سرشار از ماده فیتواندروفین است. فیتواندروفین شباهت بسیاری به بتااندروفین یک ماده طبیعی تولید شده در مغز دارد که در مواقع شادی و سرحالی ترشح شده و علاوه بر اثرات دردی یک احساس سرخوشی نیز ایجاد می نماید. همچنین بتااندروفین نقش مهمی در درخشانی و شادابی پوست ایفا می نماید.

همچنین این کمپلحاوی Ascorbyl Tetraisopalmitate، از مشتقات ویتامین C و Tocopherol، از مشتقات ویتامین E می باشد که خواص آنتی اکسیدانی، تقویت کلاژن سازی، تقویت سد دفاعی پوست، حفظ رطوبت پوست، کاهش تأثیرات اشعه ماوراء بنفش، روشن کنندگی لک و پیری دارند.

از دیگر مواد موثره بکار رفته در کرم روشن کننده دست، کمپلLipobelle Soyaglycone است. این کمپلیک محصول لیپوزمال از ماده Genistein است که این ماده یک ایزوفلاون و فیتواستروژن مشتق شده از دانه سویا بوده و دارای خاصیت سرطانی می باشد. همچنین جنیستئین دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و علاوه بر بهبود وضعیت ایمنی بدن از ایجاد رگ های خونی جدید در بافت های سرطانی جلوگیری می نماید. از طرفی این ماده دارای توانایی قوی در حفظ و تقویت رشته های کلاژن و متعاقباً حفظ خاصیت کشسانی و قوام پوست بوده و نقش مهمی در محافظت پوست از پیری و حفظ خواص طبیعی آن ایفا می نماید.

این کرم فاقد ترکیبات هیدروکینون Hydroquinone و کوجیک اسید Kojic Acid بوده و بنابراین بانوان باردار و یا شیرده براحتی و بدون دغدغه می توانند از آن استفاده کنند. همچنین به علت فقدان این مواد در کرم روشن کننده دست، این کرم براحتی قابل استفاده در روز بوده و حساسیت به نور در پوست ایجاد نمی نماید. این محصول تأثیر فراوانی بر کاهش لک و تیرگی های ناشی از نور آفتاب، جوشگاه اسکار زخم ها و یا جوش ها، بارداری و افزایش سن دارد.

روش مصرف:

مقدار کافی از کرم روشن کننده دست را در دو نوبت صبح و عصر، به آرامی بر روی مناطقی از پوست دست که دچار تیرگی و یا لک گردیده اند، بمالید.

توجه:

 • از تماس مستقیم با چشم خودداری شود. در صورت تماس، چشم ها را با آب فراوان شستشو دهید.
 • در صورت بروز حساسیت از ادامه مصرف خودداری کرده و به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

 

 

 

                                    

 

 

 

 

 

فرآورده های تخصصی مراقبت از دست فیس دوکس

بهترین راار برای افزایش زیبایی دستهایتان

 

 


کازمتیک : کرمهای مراقبت از پوست دست فیس دوکس

کازمتیک : کرمهای مراقبت از پوست دست فیس دوکس

کازمتیک : کرمهای مراقبت از پوست دست فیس دوکس

 


منبع این نوشته : منبع